نرم‌افزار تعاونی مسکن مهر ماندگار در یک نگاه

نرم‌افزار یکپارچه تحت وب مهر ماندگار شامل زیر سیستم‌های ذیل میباشد که به صورت یکپارچه باهم در ارتباط هستند

چرا نیازمند تهیه نرم افزار تحت و ب تعاونی مسکن هستیم

ثبت و نگهداری فیش های واریزی اعضاء تعاونی بصورت دستی کاری است بسیار پیچیده ، اگر از نرم افزار حسابداری استفاده کنم برای تهیه واریزیها با پیچیدگی مواجه هستم، نرم افزار حسابداری امکان امتیازبندی اعضاء ندارد، در صورتیکه بخواهیم برای اعضاء با ویژگی خاصی مانند فرزندان شهدا یا کارمندان رسمی ارگان امتیاز ویژه ای قائل شویم چه باید بکنیم، اطلاعات فیش ها هر روز در حال تغییر می باشد ! پس نیازمند به تهیه نرم افزاری جهت سهولت عملیات در تعاونی مسکن هستیم.

تحت وب بودن نرم افزار تعاونی مسکن این امکان را به مدیران تعاونی میدهد که از تماس های مکرر اعضاء جهت پرسیدن امتیاز و میزان واریزی کاسته شده و بر روی کارهای اجرایی تمرکز نمایند و به اعضاء تعاونی اطمینان و آرامش به ارمغان می آورد.

از طرفی ارائه گزارشات تصویری پیشرفت پروژه با استفاده از سیستم گزارشات پرتال ایده آل این امکان را فراهم می سازد که بدون محدودیت آلبوم ایجاد کنید و برای هر آلبوم مشخصات و توضیحاتی درج نمائید . تصاویر نامحدود داخل آلبوم بارگذاری نموده و به صورت اسلایدر در اختیار اعضاء تعاونی قرار دهید.

معرفی برخی از امکانات Title: نرم‌افزار تعاونی مسکن مهر ماندگار

Subjects: امکانات نرم‌افزار تعاونی مسکن مهر ماندگار در یک نگاه

امتیازبندی و رتبه بندی اعضاء تعاونی مسکن

امتیاز بندی که یکی از کارهای مهم در تعاونی های مسکن می باشد که در نرم افزار مهر ماندگار به سادگی قابل انجام می باشد. نحوه امتیاز بندی بر اساس مبلغ واریزی اعضاء و زمان واریزی محاسبه میگردد. اقساط بندی، مدیریت واریزیها، مدیریت اعضاء و محاسبه کسر واریزی اعضاء تعاونی مسکن امتیازبندی و رتبه بندی اعضای تعاونی مسکن یکی از ده ها ویژگی نرم افزار تعاونی مسکن مهر ماندگار است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن موبایل تعاونی مسکن

اپلیکیشن موبایل اندرویدی ویژه اعضاء تعاونی مسکن مهر ماندگار جهت ارتباط با تعاونی و مشاهده آنلاین واریزیها ، مشاهده امتیاز روزانه و رتبه عضو، مشاهده اخبار تعاونی در موبایل، با قابلیت ارسال پیام بصورت push Notification برای اعضاء تعاونی مسکن

ادامه مطلب
طراحی وب سایت تعاونی مسکن

طراحی وب سایت تعاونی مسکن به صورت حرفه ای و واکنشگرا جهت پشتیبانی از موبایل و تبلت این امکان را فراهم می آورد که اعضاء بتوانند در هر لحظه رتبه خود را مشاهده و واریزیهای خود را بررسی نمایند. امکان واریزی آنلاین با قابلیت صدور فیش واریزی نیز مهیا می باشد .

ادامه مطلب

مطالب مفید

نمایش آخرین پستهای ارسالی و منتخب سردبیر

برخی از مشتریان ما

معرفی برخی از مشتریان شاخص